Поліклінічно-діагностичний відділ

Поліклінічно-діагностичний відділ

 

Поліклінічно-діагностичний відділ КНП «ОЦО» веде ПЛАНОВИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ консультативний ПРИЙОМ пацієнтів ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ.

Попередній запис на прийом до лікарів можливий за одним із варіантів:

 • За телефонами (Пн – Пт з 9.00 до 16.00): (098) 069-55-45; (095) 81-89-103; (057) 315-15-91 (примітка: телефонувати на 1 номер, а не на усі по черзі)
 • На сайті (цілодобово) todoctor.com.ua (уважно обирайте лікаря ЗА ФАХОМ)
 • При особистому зверненні до реєстратури (Пн Вт Ср Чт Пт з 9.00 до 18.00)
 • Будь ласка, записуйтесь на прийом ЗАЗДАЛЕГІДЬ!

ЗАКЛЮЧНИЙ ДІАГНОЗ, СТУПІНЬ РОЗПОВСЮДЖЕНОСТІ ОНКОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ І ТАКТИКА ПОДАЛЬШОГО ЛІКУВАННЯ ХВОРОГО ВИЗНАЧАЮТЬСЯ ВИКЛЮЧНО НА МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНИХ КОМІСІЯХ ЗГІДНО ГРАФІКУ ЇХ ПРОВЕДЕНЬ, У ПРОФІЛЬНИХ ВІДДІЛЕННЯХ СТАЦІОНАРУ КНП «ОЦО».

Поліклінічно-діагностичний відділ КНП «ОЦО» не надає екстреної (ургентної) медичної допомоги та не госпіталізує хворих у термінальній стадії до стаціонару для проведення симптоматичного лікування.

ЛІКАР, ЩО НАПРАВЛЯЄ ПАЦІЄНТА ДО КНП «ОЦО», НЕСЕ ПЕРСОНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА АДЕКВАТНУ ОЦІНКУ КЛІНІЧНОГО СТАНУ ХВОРОГО, МОЖЛИВОСТІ ЙОГО ТРАНСПОРТУВАННЯ І ПОДАЛЬШОГО НЕОБХІДНОГО АМБУЛАТОРНОГО ДООБСТЕЖЕННЯ.

В поліклінічно-діагностичному відділі КНП «ОЦО» не видаються листи непрацездатності та рецепти на знеболюючі препарати.

Пацієнтів, які не досягли 18 років, КНП «ОЦО» не приймає!

УВАГА!

ХВОРІ, що направлені на консультацію до поліклінічно–діагностичного відділу КНП «ОЦО», ПОВИННІ МАТИ ПРИ СОБІ НАСТУПНІ ДОКУМЕНТИ ТА МЕДИЧНІ ДОВІДКИ:

 • ПАСПОРТ (оригінал).
 • ЕЛЕКТРОННЕ НАПРАВЛЕННЯ НА ПЛАНОВУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ОНКОЛОГА від сімейного лікаря, з яким укладена декларація.
 • ЦИТО-, або ГІСТОПРЕПАРАТИ, якщо були виконані оперативні втручання (біопсії) в інших ЛПЗ, для перегляду їх у КНП «ОЦО» з метою морфологічної верифікації діагнозу.
 • УЗД, КТ, ЕФГДС, Ro-грами та інші інструментальні, рентгенологічні, клінічні та біохімічні результати досліджень (оригінали та копії).
  ВИПИСКИ З ІСТОРІЇ ХВОРОБИ ІНШИХ ЛПЗ, де лікувався хворий, або виписка з амбулаторної карти за місцем проживання (оригінали та копії).
 • При направленні до поліклінічно-діагностичного відділу КНП «ОЦО» рідних онкохворого, який знаходиться в тяжкому стані (нетранспортабельний), з метою отримання сімейним лікарем консультативного висновку, ДОДАТКОВО ТРЕБА НАДАТИ ВИСНОВОК (ОГЛЯД НА ДОМУ) СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ ПРО СТАН ХВОРОГО НА ДАНИЙ ЧАС (ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС СОМАТИЧНОГО СТАТУСУ, ВАЖКОСТІ СТАНУ ХВОРОГО, ІЗ ЗАЗНАЧЕННЯМ ПРИЧИН ЩОДО НЕМОЖЛИВОСТІ ЙОГО ТРАНСПОРТУВАННЯ) на бланку з печатками ЛПЗ. Термін дії огляду – 3 доби. Звертаємо Вашу увагу на те, що ПРИ ВІДСУТНОСТІ ХВОРОГО КЛІНІЧНА ГРУПА в консультативному висновку НЕ ВСТАНОВЛЮЄТЬСЯ.

ВАЖЛИВО!

Згідно закону щодо надання медичного висновку про стан здоров’я пацієнта інформуємо, що відомості, які запитуються при відсутності хворого іншими особами, становлять лікарську таємницю, розкривати яку без письмової згоди хворого КНП «ОЦО» не має права.

На амбулаторному прийомі у поліклінічно-діагностичному відділі КНП «ОЦО» консультативні висновки та витяги з амбулаторної картки для МСЕК видаються ТІЛЬКИ ХВОРОМУ АБО ЙОГО ЗАКОННОМУ ПРЕДСТАВНИКУ ПРИ НАЯВНОСТІ У НЬОГО ДОРУЧЕННЯ, ЯКЕ ЗАСВІДЧЕНЕ НОТАРІАЛЬНО.

При відсутності хворого на прийомі або відсутності у його представника доручення, яке посвідчене нотаріально, необхідна медична інформація видається по запиту з ЛПЗ лікарю онкологу, сімейному лікарю або особі, яка виконує їх обов’язки, через поштову скриньку організаційно-методичного відділу КНП «ОЦО»

ЯКЩО ХВОРИЙ ЖОДНОГО РАЗУ НЕ ЗВЕРТАВСЯ ДО КНП «ОЦО», ТО БЕЗ НЬОГО ВИТЯГ З АМБУЛАТОРНОЇ КАРТИ ДЛЯ МСЕК НЕ ВИДАЄТЬСЯ.

Хворі, особливо з віддалених районів, які направляються з підозрою на онкогематологічне захворювання (захворювання крові), обов’язково повинні мати при собі: клінічний аналіз крові + тромбоцити (розгорнутий), коагулограму та біохімічний аналіз крові.

З повагою, адміністрація КНП «ОЦО»

No member found

Телефони реєстратури  +38 (098) 069-55-45+38 (095) 818-91-03

Наша пошта: officeonkocentr@gmail.com

Наша адреса: м. Харків, Лісопарківська 4, 61070

Час роботи
Стаціонар Пн-Пт.8.00 – 16.00
Поліклініка Пн-Пт.8.00 – 18.00
Сб-Нд Вихідний

Перейти до вмісту