Хіміотерапевтичне відділення №2

Шановні пацієнти! У хіміотерапевтичному відділенні №2 введено електронний запис пацієнта до лікаря. Пацієнти без попереднього запису прийматися не будуть. Запис просимо здійснювати за телефоном (050) 480-88-97.

Хіміотерапевтичне відділення №2 КНП “ОЦО” організоване для надання кваліфікованої медичної допомоги пацієнтам шляхом їх госпіталізації для постійного цілодобового лікарського спостереження. Прийом пацієнтів розпочинається з 830 години ранку та триває до 1600, у п’ятницю до 1300 години. Тут щорічно проходять лікування близько 5 тисяч пацієнтів, Відділення знаходиться на 2-му поверсі стаціонарного корпусу, робота організована на 30 ліжках. У відділенні здійснюється госпіталізація хворих по направленню з поліклініки КНП «Обласний центр онкології», переведенням з інших відділень центру онкології, з інших лікувальних установ м. Харкова і області, а також іногородніх хворих.

Перелік необхідних обстежень при госпіталізації у відділення.

 • Виписки з історій хвороби.
 • Аналіз крові клінічний.
 • Аналіз крові біохімічний (АСТ, АЛТ, креатинин, сечовина, білок, білірубін, кальцій).
 • Аналіз крові на гепатит В, С.
 • ЕКГ, консультація терапевта
 • Флюорографія органів грудної клітки.
 • При госпіталізації обов’язково мати паспорт

У відділенні проводиться лікування за такими локалізаціями:

 • Пухлини грудної залози,
 • Пухлини м’яких тканин, шкіри,
 • Пухлини головного мозку.
 • Пухлини голови, шиї,
 • Пухлини жіночих статевих органів.

Лікарями відділення проводиться неоад’ювантна (передопераційна), ад’ювантна (післяопераційна або профілактична) хіміотерапія, а також паліативна хіміотерапія при неоперабельних та поширених стадіях захворювання, гормонотерапія, імунотерапія, терапія бисфосфонатами, таргетна терапія, терапія з використанням ліпосомальних протекторів.

Введення препаратів з використанням инфузоматів, шприцевих насосів, використання мікроінфузійних помп, введення лікарських препаратів внутрішньоартеріально і через внутрішньовенну порт-систему

Протипухлинне лікування призначається у відповідності з клінічними протоколами, що затверджені Міністерством охорони здоров’я України, а також у відповідності з клінічними настановами провідних протиракових установ світу: NCCN (National Comprehensive Cancer Network, Національна коммплексна протиракова мережа, США), ASCO (American Society of Clinical Oncology, Американське товариство клінічної онкології), ESMO (European Society of Medical Oncology, Європейське товариство медичної онкології).

Хіміотерапевтичне відділення № 2 орієнтовано на сучасні стандарти медичної допомоги та на поєднання вітчизняних традицій і досягнень зі світовим досвідом в сфері охорони здоров’я.

C 2002року на базі відділення проводять міжнародні клінічні дослідження лікарських препаратів. За цей час успішно проведено 30 досліджень, в яких досліджували препарати для лікування раку молочної залози, недрібноклітинного раку легенів, шлунка, кишківника, підшлункової залози, нирки, меланоми. В рамках досліджень проліковано понад 250 осіб. В ході проведення досліджень на базі неодноразово проходили спонсорські аудити та перевірки Державної фармінспекції.

No member found

Телефони реєстратури  +38 (098) 069-55-45+38 (095) 818-91-03

Наша пошта: officeonkocentr@gmail.com

Наша адреса: м. Харків, Лісопарківська 4, 61070

Час роботи
Стаціонар Пн-Пт.8.00 – 16.00
Поліклініка Пн-Пт.8.00 – 18.00
Сб-Нд Вихідний

Перейти до вмісту