Про нас

КНП «ОЦО» – один з найстаріших закладів охорони здоров’я регіону, надає спеціалізовану медичну допомогу жителям Харківської, Донецької, Луганської областей і республіки Крим.

У всіх відділеннях реалізована програма сучасного стадирования онкологічної патології. Це дозволило ефективно використовувати протоколи лікування провідних світових центрів всім профільним відділенням центру. Як приклад можна привести успішно реалізовану програму по МРТ стадирования раку прямої кишки, завдяки чому було достовірно розділені пацієнтів на групи ризику і введений протокол конкурентної неоадьювантних химиолучевой терапії. Аналогічна програма, заснована на впровадженні КТ-асістованоі біопсії новоутворень легень була реалізована в відділенні грудної порожнини. Також вперше введений протокол лапароскопічного стадирования і неоадьювантних хіміотерапії раку шлунка.

Про нас

Вперше був проведений повну мезоколектомію з центральної перев’язкою товстокишкових судин, D2 лімфодіссекцію і розширену медіастінальну лімфодіссекцію, як стандарт лікування профільних хворих. Розпочато виконання оперативних втручань з приводу пухлини грудини з алло-протезуванням її дефектів з титановими металоконструкціями і пластичним заміщенням дефектів м’яких тканин. Успішно введено реконструктивно-пластичні операції і внутрішньо артеріальної хіміотерапію з приводу пухлини голови, шиї і молочної залози.

Вперше в Україні сформовано мультидисциплінарної групу, яка забезпечила реалізацію програми повної первинної та інтервального ціторедукціі з параортальною лімфодіссекція з приводу раку яєчників. Було сформовано мультидисциплінарної групу, спеціалізується на резекції та реконструкції магістральних судин, завдяки чому вперше були успішно проведені оперативні втручання з циркулярним портовенозніми резекції і реконструкціями і артеріальної резекції з приводу раку підшлункової залози (подібні оперативні втручання виконуються в одиничних центрах в Європі). Фахівцями даної мультидисциплінарної групи вперше в Україні успішно виконано парааортальні лімфодіссекціі транскавальнім доступом з повним перетином нижньої порожнистої вени.

Значно розширено показання до лапароскопічних радикальних операцій в онкоурології і онкогінекології, успішно розпочато виконання лапароскопічних резекцій печінки і підшлункової залози високого ступеня складності – так вперше в Україні була виконана лапароскопічна ALPPS двоетапну резекцію печінки, лапароскопічне видалення пухлини підшлункової залози зі збереженням селезінки.

Фахівцями центру виконано ряд складних оперативних втручань з приводу пухлин печінки, підшлункової залози, шлунка, товстої кишки і заочеревинного простору в онкологічних центрах України, проведення консультативні виїзди в онкологічні центри інших країн.

 

 

 

Телефони реєстратури  +38 (098) 069-55-45+38 (095) 818-91-03

Наша пошта: officeonkocentr@gmail.com

Наша адреса: м. Харків, Лісопарківська 4, 61070

Час роботи
Стаціонар Пн-Пт.8.00 – 16.00
Поліклініка Пн-Пт.8.00 – 18.00
Сб-Нд Вихідний

Перейти до вмісту